
Перфоратор Procraft BH1750
- Немає в наявності
- Код: BH1750
3 120 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 - 240 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1200 Вт
Число оборотів холостого ходу
950 об/хв
Вага
4.7 Кг
Енергія удару
4.5 Дж
Число ударів
4200 уд/хв
Діаметр свердління
42 мм
Клас захисту
IPX0 (II)
Рівень звукового тиску
LpA = 78.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 99.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Вібрація
17.914 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бур | 3 шт. |
| Вага | 7 кг |
| Вібрація | 17.914 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Додаткова рукоять | Є |
| Діаметр свердління | 42 мм |
| Зубило | 1 шт. |
| Кейс | Є |
| Клас захисту | IPX0 (II) |
| Мастило для редуктора | Є |
| Потужність | 1200 Вт |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Піка | 1 шт. |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99.8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Рівень звукового тиску | LpA = 78.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 950 об/хв |
| Число ударів | 4200 уд/хв |
| Щітки | 1 комплект |
| Енергія удапу | 4.5 Дж |
- Ціна: 3 120 ₴









