
Подрібнювач гілок Procraft PSL2500
- В наявності
- Код: PSL2500
8 610 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2500 Вт
Число оборотів холостого ходу
4050 об/хв
Вага
15,4 кг
Клас захисту
II
Кабель
0,3 м
Максимальний діаметр
40 мм
Ступінь захисту
IPX4
Функціональна безпека
Так
Захист від перевантаження
Так
Обертається і відкривається корпус
Так
Рівень звукового тиску
LpA = 95,7 дБ (А); K = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 111 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А)
Місткість бака
50 л
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бак для стружки | Є |
| Вал обертання колеса | 1 шт |
| Місткість бака | 50 л |
| Захист від перевантаження | Да |
| Кабель | 0,3 м |
| Клас захисту | II |
| Колеса | 2 шт |
| Кришка колеса | 2 шт |
| Максимальний діаметр | 40 мм |
| Потужність | 2500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Обертається і відкривається корпус | Да |
| Плоский виштовхувач | 1 шт |
| Рівень звукової потужності | LwA = 111 дБ(А); K = ± 2,46 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IPX4 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 95,7 дБ (А); K = ± 3 дБ (А) |
| Функціональна безпека | Да |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 4050 об/хв |
- Ціна: 8 610 ₴










