
Свердлильний верстат Procraft BD1550
- В наличии
- Код: BD1550
4 890 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Експлуатаційні параметри дриля Procraft BD1550 Якщо ви цінуєте верстати та обладнання відомого виробника, компанії Procraft, то свердлильний верстат моделі BD1550 допоможе вам виконати ряд складних, трудомістких робіт. У представленій моделі практично все - від зовнішнього вигляду, до використаних матеріалів. Завдяки грамотним інженерним рішенням, вийшов функціональний і продуктивний верстат. Високі технічні характеристики та експлуатаційні параметри, роблять його затребуваним виробом у кінцевих споживачів. Серед основних переваг та експлуатаційних характеристик можна виділити наступні: оберти холостого ходу - 580-2650 об / хв; діаметр свердління - 1,5-16 мм; вага - 17 кг; діаметр патрона -16 мм. Свердлильний верстат Procraft BD1550 має 5 швидкостей, що зручно при роботі з матеріалами будь-якої щільності. Висота стійки 340 мм, а розмір опори 290х190 мм. У комплектації передбачені лещата, що робить експлуатацію верстата багатопрофільною і ефективною. Гарантія виробника Компанія Procraft встановила на модель BD1550 12 місяців гарантії, що є підтвердженням якості та надійності верстата.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 17 Кг |
| Высота стойки | 340 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Количество скоростей | 5 |
| Лещата | 1 шт |
| Мощность | 375 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Размер опоры | 290х190 мм |
| Размер стола | 160х160 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 580-2650 об/хв |
- Цена: 4 890 ₴










