
Рубанок Procraft PE2150
- В наличии
- Код: PE2150
3 960 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рубанок Procraft PE 2150 являє собою інструмент, завдяки якому можна з легкістю обробляти поверхні з пластику і дерева. При виконанні робіт відповідно до інструкції пропрацює довго без необхідності ремонту. Застосування Електроприлад завдяки зручності своєї конструкції може оперативно виконувати такі завдання, як стругання плоских поверхонь, зняття крайок, прорізання пазів. При використанні інструменту для одним підходом можна зняти 110 мм поверхні. Глибина обробки 0-3,5 мм, її можна регулювати за допомогою ручки. Як працює Рубанок Procraft PE2150 має такі елементи: Двигун з внутрішніми механізмами. Опорна підошва. Регулятор глибини врізки. Опорна і додаткова рукоять. Для забезпечення більш надійного контакту на рукояті є гумові вставки. При включенні двигуна стругальне ножі розганяються до 16000 оборотів в хвилину. Вентиляційна решітка сприяє швидкому охолодженню двигуна. Щоб забезпечити чистоту на робочому місці і зменшити кількість пилу, яка наповнює повітря, можна використовувати мішок, який поставляється в комплекті.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Дополнительные функции | |
| Регулировка глубины строгания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5,4 кг |
| Вибірка чверті | Є |
| Зняття фаски | Є |
| Крепеж | До столу - Є |
| Максимальна глибина стругання в один прохід | 3,5 мм |
| Максимальна ширина стругання в один прохід | 110 мм |
| Мощность | 1300 Вт |
| Направляюча | Є |
| Напряжение | 220 В |
| Нож | Багаторазовий |
| Пилозбірник | Є |
| Пристрій для заточування ножів | Є |
| Тип ножей | Двостороння заточка |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 16000 об/хв |
- Цена: 3 960 ₴










