
Паяльник для пластикових труб Procraft PL2300
- В наявності
- Код: PL2300
1 980 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1500 Вт
Вага
2,8 Кг
Час нагріву
10 хвилин
Температура нагрівального елементу
50-300 °C
Діаметр труб
20,25,32,40,50,63 мм
Клас захисту
I
Категорія захисту
IP24
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,8 Кг |
| Час нагрівання | 10 хвилин |
| Діаметр труб | 20,25,32,40,50,63 мм |
| Категорія захисту | IP24 |
| Клас захисту | I |
| Потужність | 1500 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 6 шт - 20, 25, 32, 40, 50, 63 |
| Ножиці | 1 шт |
| Рукавички | 1 пара |
| Підставка | Є |
| Рулетка | 1 шт |
| Температура нагрівального елементу | 50-300 °C |
| Частота тока | 50 Гц |
- Ціна: 1 980 ₴









