
Дискова пила Procraft KR2000
- Немає в наявності
- Код: kr2000
2 265 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
2000 Вт
Число оборотів холостого ходу
5000 об/хв
Вага
5 кг
Тип пилки
Ручна
Кут нахилу
45°
Глибина пропила
62 мм
Діаметр пильного диска
185 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 5 кг |
| Глибина пропила | 62 мм |
| Диск | Побідитовий - 1 шт. |
| Діаметр пильного диска | 185 мм |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Потужність | 2000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Тип пилки | Ручна |
| Кут нахилу | 45° |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5000 об/хв |
- Ціна: 2 265 ₴









