
Свердлильний верстат Procraft BD1750
- В наявності
- Код: BD1750
5 910 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
450 Вт
Число оборотів холостого ходу
280-2350 об/хв
Діаметр патрона
16 мм
Вага
20 кг
Розмір столу
170х170 мм
Кількість швидкостей
9
Діаметр свердління
1,5-16 мм
Висота стійки
385 мм
Розмір опори
315х195 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 20 кг |
| Висота стійки | 385 мм |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління | 1,5-16 мм |
| Ключ для патрона | 1 шт |
| Кількість швидкостей | 9 |
| Лещата | 1 шт |
| Потужність | 450 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Розмір опори | 315х195 мм |
| Розмір столу | 170х170 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 280-2350 об/хв |
- Ціна: 5 910 ₴









