
Заточка для ланцюга Procraft SK1000
- В наличии
- Код: SK1000
1 575 ₴
+380 (96) 864-19-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ця модель верстата була виготовлена для якісної заточки, з високою точністю пильних ланцюгів бензопил і електропила. Механізм має наступні параметри - 108х3,2х23 мм-відповідно, розмір заточного круга, товщина і діаметр посадкового отвору. Потужність високооборотного двигуна машини становить 85 Вт, що дозволяє механізму розвивати вхолосту швидкість до 5500 об / хв. Характеристики: компактність і порівняно невелика маса; міцний захисний корпус і кнопка з функцією пило- та вологозахисту; надпотужний двигун; майже безшумна вібрація; шкала регулювання кута заточування; зручний механізм затиску ланцюга. Інструмент складається з 3 елементів-редуктора (збільшує кількість обертів), підстави і заточного диска. Перш, ніж приступити до роботи, необхідно зафіксувати інструмент з двох сторін гвинтами. Додатковий захист від травм і поломок шляхом потрапляння на заточувальний диск небажаних предметів забезпечує спеціальний знімний захисний кожух. Двометровий кабель пристрою дозволяє обійтися без зайвих перенесень.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 2,2 Кг |
| Диаметр вала | 23 мм |
| Диск | 1 шт |
| Мощность | 85 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Розмір кола: діаметр диска / внутрішній діаметр / товщина | 108/23/3,2 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 5500 об/хв |
- Цена: 1 575 ₴







