
Гайковерт Procraft ES1450
- Немає в наявності
- Код: ES1450
2 655 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
800 Вт
Число оборотів холостого ходу
2200 об/хв
Вага
4,5 кг
Максимальний крутний момент
450 Нм
Посадковий діаметр
13 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4,5 кг |
| Максимальний крутний момент | 450 Нм |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Насадка | 4 головки |
| Тип патрона | 1/2 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2200 об/хв |
- Ціна: 2 655 ₴







