
Дриль Procraft PS1100 ударна
- Немає в наявності
- Код: PS1100
1 365 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
810 Вт
Число оборотів холостого ходу
0 - 2800 об/хв
Діаметр патрона
13 мм
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
25 / — / 10
Клас захисту
II
Ступінь захисту
IP20
Рівень звукового тиску
LpA = 88 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 99 дБ (А), К = ± 5 дБ (А)
Рівень вібрації м / с2
3.27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Додаткова рукоять | Є |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 25 / — / 10 |
| Клас захисту | II |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 810 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 3.27 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 99 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Рівень звукового тиску | LpA = 88 дБ (А), К = ± 5 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0 - 2800 об/хв |
| Щітки | Є |
- Ціна: 1 365 ₴











