
Безщіткова акумуляторна болгарка Procraft PWA216
- Немає в наявності
- Код: PWA216
4 350 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Число оборотів холостого ходу
8500 об/хв
Вага
2.5 Кг
Ємність батареї
4 Аг
Номінальна напруга
20 В
Плавний пуск
Є
Регулювання оборотів
Електронна
Діаметр диска
125 мм
Напруга зарядного пристрою
220 В
Частота зарядного пристрою
50 Гц
Час зарядки акумулятора
2 години
Kомплектуючі
Інструкція з експлуатації
Є
Акумулятор
2 шт.
Диск
на 125 мм
Додаткова рукоять
1 шт.
Зарядний пристрій
1 шт.
Захисний кожух
1 шт.
Ключ для зміни оснащення
Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Акумулятор | 2 шт. |
| Вага | 2.5 Кг |
| Час заряджання акумулятора | 2 години |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Диск | на 125 мм |
| Додаткова рукоять | 1 шт. |
| Ємність батареї | 4 Аг |
| Зарядний пристрій | 1 шт. |
| Захисний кожух | 1 шт. |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Напруга зарядного пристрою | 220 В |
| Номінальна напруга | 20 В |
| Плавний пуск | Є |
| Регулювання оборотів | Електронна |
| Стабілізація оборотів | Є |
| Частота зарядного пристрою | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3200/7000 об/хв |
- Ціна: 4 350 ₴











