
Точило Procraft PAE150/900 Офіційна гарантія 2 роки
- В наличии
- Код: PAE900_150
1 575 ₴
+380 (96) 864-19-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Щодня доводиться стикатися з необхідністю заточити який-небудь предмет: будь то ножиці або ж важливі робочі інструменти. Найчастіше люди для цієї мети використовують великий точильний камінь, закріплений на рамі з дерева і вертиться за допомогою ручки. Однак самостійно використовувати дане пристосування дуже важко, тому для роботи вдома або в майстерні найвигідніше купити точильний обладнання Procraft PAE 150/900. Основні характеристики Збірка найвищого рівня підкріплюється електродвигуном потужністю 170 ВТ, який здатний розігнатися в роботі до 2950 оборотів в хвилину. Ефективний для заточування виробів з металу. У ньому розташовано: 2 заточних кола, захисні скла, упор, швидко охолоджується корпус (для довготривалої роботи). Особливості Через швидке охолодження корпусу робота може тривати довгий час; Асинхронний потужний двигун; Маленька ступінь вібрації; Два шліфувальних кола з різними зерниста; Комплекс захисних прозорих екранів, які піддаються налаштуванню під кутом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 5,4 кг |
| Диск | 2 шт |
| Захисне скло | 2 шт |
| Класс защиты | I |
| Кріплення захисного скла | 2 шт |
| Кріплення підручника | 2 шт |
| Мощность | 170 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Підручники | 2 шт |
| Розмір кола: діаметр шліфкруга/товщина кола/внутрішній діаметр | 150: 16/12,7/32 мм |
| Розмір шпинделя | M12 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.5 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 86,8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 73,8 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
- Цена: 1 575 ₴





