
Фарбопульт Procraft PSE550
- В наличии
1 695 ₴
+380 (96) 864-19-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Фарбопульт Procraft PSE550 - пристрій для малярних робіт потужністю 350 Вт, призначений для розпилення лакофарбових матеріалів на оброблювану поверхню. Технічні особливості фарбопульта оптимальний обсяг резервуара - 800 мл; висока продуктивність - за одну хвилину роботи можна витратити до 640 мл. фарби; є регулятор витрати ЛФМ; рівномірне нанесення фарби без пропусків, плям і патьоків; опція повільного регулювання потоку повітря; підходить для роботи з олійними і водними фарбами. Переваги моделі Фарбопульт помітно підвищує якість фарбування і прискорює сам процес. Регулюючи подачу фарби, можна накладати кілька тонких шарів для отримання необхідного ефекту. Маючи в своєму арсеналі таке просте пристосування, можна повністю відмовитися від малоефективних і незручних пензликів і валиків. Дана модель фарбопульта має компактні розміри і важить всього 1,6 кг, що значно спрощує фарбування виробів і дозволяє працювати з предметами складної конфігурації. Рука не втомлюється в процесі роботи, завдяки ергономічній формі рукоятки.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 1,6 Кг |
| В’язкість фарби | 50 DIN |
| Давление | 0,1 кг/см² |
| Діаметр розпилювача | 1,5/1,8мм |
| Емкость резервуара | 800 мл |
| Мощность | 350 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Производительность | 640 мл/хв |
| Сопла | 2 шт |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 30,000 об/хв |
- Цена: 1 695 ₴







