
Лобзик Procraft ST1300
- В наявності
- Код: ST1300
1 875 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
800 Вт
Число оборотів холостого ходу
0-3000 об/хв
Вага
2,2 Кг
Регулювання оборотів
Є
Кут різання
0-45°
Ріжуча здатність
80 мм
Наявність підсвічування
Є
Наявність лазера
Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,2 Кг |
| Потужність | 800 Вт |
| Наявність підсвічування | Є |
| Напруга | 220 В |
| Наявність лазера | Є |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Пилки | 1 шт. |
| Регулювання оборотів | Є |
| Режим видування тирси з робочої зони | Є |
| Ріжуча здатність | 80 мм |
| Кут різання | 0-45° |
| Упорна лінійка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-3000 об/хв |
- Ціна: 1 875 ₴










