
Перфоратор Procraft BH1400
- В наявності
- Код: BH1400
2 265 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
790 Вт
Число оборотів холостого ходу
0-900 об/хв
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
30/26/13 мм
Вага
3 кг
Енергія удару
3 Дж
Число ударів
0-3900 уд/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Бур | 3 шт. |
| Вага | 3 кг |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/26/13 мм |
| Зубило | Є |
| Потужність | 790 Вт |
| Напрямна | Є |
| Напруга | 220 В |
| Піка | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-900 об/хв |
| Число ударів | 0-3900 уд/хв |
| Енергія удапу | 3 Дж |
- Ціна: 2 265 ₴











