
Заточка універсальна Procraft MS350
- В наявності
- Код: MS350
1 755 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 ГЦ
Потужність
65 Вт
Число оборотів холостого ходу
6700 об/хв
Вага
1,5 кг
Діаметр шліфувального круга
49,5 мм
Заточка свердел діаметром
2-10 мм
Заточка зубил, лез шириною
6-51 мм
Точилка для ножів і ножиць
Є
Точилка для високошвидкісних сталевих свердел
Є
Точило для зубил
Є
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,5 кг |
| Гнучковий Вал | Є |
| Діаметр шліфувального круга | 49,5 мм |
| Заточка зубил, лез шириною | 6-51 мм |
| Заточка свердел діаметром | 2-10 мм |
| Потужність | 65 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Точилка для високошвидкісних сталевих свердел | Є |
| Точило для зубил | Є |
| Точилка для ножів і ножиць | Є |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 6700 об/хв |
- Ціна: 1 755 ₴











