
Плиткоріз Procraft PF1000/180
- Нет в наличии
- Код: PF1000_180
3 510 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Плиткоріз Procraft PF1000/180 представляє собою зручний у використанні електричний верстат, який обладнаний асинхронним двигуном потужністю 1000 Вт. Його застосовують для так званого «мокрого різу» болванок з каменю і плиток різного виду. Опис інструмента Верстат зручний для роботи по підгонці до потрібного розміру плиток з матеріалів різної міцності. Плюси його використання такі: Металевий корпус; Асинхронний двигун; Можливість обробляти довгі заготовки; Допускається проведення операцій «мокрого різу». У конструкції плиткоріза Procraft PF1000/180 є залізний упор, за допомогою якого можна виконувати розпил плитки з високою точністю. Верстат допомагає виконати розпили елементів з кутом 0-45 градусів. Зручність використання приладу Регульований стопор спільно з упорним елементом із заліза допомагають виконати надійну фіксацію заготовки для проведення всіх необхідних дій. Конструкція доповнена залізним кожухом, який допомагає прикрити диск з алмазним напиленням, посилюючи безпеку для оператора. Стільниця виготовлена зі сталі, покриття - емалеве, з антикорозійними властивостями.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Общие параметры | |
| Вес | 10.6 кг |
| Параметры сети | |
| Напряжение | 220 В |
| Пользовательские характеристики | |
| Ванночка | Є |
| Диск | Є |
| Защитный кожух | Є |
| Лінійка паралельного різу | Є |
| Максимальная глубина реза | кут 90°/45° - 34/18мм |
| Мощность | 600 Вт |
| Размер стола | 395х385 мм |
| Розмір ріжучого диска | 180х22,2х2,2 мм |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2950 об/хв |
- Цена: 3 510 ₴








