
Фрезер Procraft POB1700 Офіційна гарантія 2 роки
- В наличии
- Код: POB1700
2 940 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Модель фрезера PROCRAFT РОВ1700 поставляється в комплекті з 12 фрезами. Пристрій призначений для використання в столярних майстернях, а також у побутових умовах на спеціально обладнаних ділянках. Фрезер підходить для роботи з дерев'яними матеріалами і елементами, виготовленими з дерева. Особливості PROCRAFT РОВ1700 Деякі особливості моделі: запускається за рахунок однофазного комутаторного двигуна; потужність двигуна становить 1700 Вт; можливість регулювання рівня оборотів (кількості, яке може варіюватися між 16 і 30 тисячами); передбачений регулятор глибини фрезерування; підвищений захист від пилу. У комплекс входить 12 видів фрез, які можна змінювати в залежності від мети запланованої роботи. Переваги Серед переваг представленої моделі фрезера можна виділити: досить висока потужність, яка дозволяє створювати необхідні лінії в дереві швидко і точно; велика кількість обертів, серед яких можна вибрати один з декількох проміжних варіантів. Фрезер працює від мережі, він устаткований міцним корпусом, зручною рукояткою і в цілому отримав вдалу конструкцію.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 4 Кг |
| Глибина фрезерування | 0-50 мм |
| Діаметр цанги | 6/8 мм |
| Класс защиты | II |
| Мощность | 1200 Вт |
| Набор фрез | 12 шт. |
| Направляюча | 2 шт. |
| Напряжение | 220 В |
| Перехідник під пилосос | Є |
| Рівень вібрації м / с2 | Права ручка – 2,45 м/с2, Ліва – 3,918 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 98.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Упорна лінійка | Є |
| Уровень защиты | IPX0 |
| Уровень звукового давления | LpA = 87.9 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 16000-30000 об/хв |
- Цена: 2 940 ₴









