
Точило Procraft PAE200/1350 Офіційна гарантія 2 роки
- В наличии
- Код: PAE1350_200
2 430 ₴
+380 (96) 864-19-68
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Procraft PAE200/1350 - точильний верстат для заточування різних інструментів. Верстат оснащений двома дисками, що обертаються на високих оборотах. Характеристики та особливості інструменту Точильний верстат оснащений потужним двигуном 350 Вт, який забезпечує швидкість обертання 2950 оборотів в хвилину. Шліфувальні диски мають діаметр 20 см. Для грубої заточки використовується диск з великими зернами. Точну шліфування можна виконати за допомогою дрібнозернистого диска. За бажанням на інструмент можна встановити відкидну захист із пластику, яка значно підвищує безпеку при роботі: екрани запобігають потраплянню іскор і стружки на оператора. Верстат має такі особливості: Гумові присоски на підошві. Низький рівень вібрації і шуму. Висока потужність асинхронного двигуна. Міцні захисні кожухи. Диски з різною зернистістю. Висока якість збірки. Верстат характеризується невеликими розмірами і вагою, але має більшу потужність в порівнянні з аналогічними моделями. Він легко розміститься в будь-якому зручному місці: на столі, в гаражі або майстерні.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Procraft |
| Пользовательские характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вес | 10,5 кг |
| Диск | 2 шт |
| Захисне скло | 2 шт |
| Класс защиты | I |
| Кріплення захисного скла | 2 шт |
| Кріплення підручника | 2 шт |
| Мощность | 350 Вт |
| Напряжение | 220 В |
| Підручники | 2 шт |
| Розмір кола: діаметр шліфкруга/товщина кола/внутрішній діаметр | 200: 16/16/32 мм |
| Розмір шпинделя | M12 |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.5 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 80 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Уровень защиты | IP20 |
| Уровень звукового давления | LpA = 67 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 2800 об/хв |
- Цена: 2 430 ₴






