
Шуруповерт мережевий Procraft PB800
- В наявності
- Код: PB800
855 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
800 Вт
Число оборотів холостого ходу
0-800 об/хв
Діаметр патрона
10 мм
Тип патрона
Самозажімний
Вага
1,4 Кг
Максимальний крутний момент
22 Нм
Клас захисту
II
Рівень звукового тиску
LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Рівень звукової потужності
LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А)
Категорія захисту
IP20
Рівень вібрації м / с2
2.162 м/с2, К = ± 1,5 м/с2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 1,4 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Категорія захисту | IP20 |
| Клас захисту | II |
| Максимальний крутний момент | 22 Нм |
| Потужність | 800 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Рівень вібрації м / с2 | 2.162 м/с2, К = ± 1,5 м/с2 |
| Рівень звукової потужності | LwA = 93,99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Тип патрона | Самозажімний |
| Рівень звукового тиску | LpA = 82.99 дБ (А), К = ± 3 дБ (А) |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-800 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
- Ціна: 855 ₴








