
Стрічкова машина Procraft PBS1400
- В наявності
- Код: PBS1400
2 430 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1350 Вт
Вага
3,3 Кг
Регулювання оборотів
Є
Довжина стрічки
457 мм
Ширина стрічки
76 мм
Швидкість протягання стрічки
120-260 м/хв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 3,3 Кг |
| Довжина стрічки | 457 мм |
| Потужність | 1350 Вт |
| Наждачний стрічка | 1 шт |
| Напруга | 220 В |
| Регулювання оборотів | Є |
| Струбцина | 2 шт |
| Тип двигуна | Щітковий |
| Частота тока | 50 Гц |
| Швидкість протягування стрічки | 120-260 м/хв |
| Ширина стрічки | 75 мм |
- Ціна: 2 430 ₴










