
Дриль Procraft PS1700/16
- Немає в наявності
- Код: PS1700_16
2 250 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
1700 Вт
Число оборотів холостого ходу
0-600 об/хв
Діаметр патрона
16 мм
Діаметр свердління: дерево / бетон / метал
30/-/16 мм
Вага
4 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 4 кг |
| Діаметр патрона | 16 мм |
| Діаметр свердління: дерево / бетон / метал | 30/-/16 мм |
| Ключ для патрона | Є |
| Потужність | 1700 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-600 об/хв |
| Щітки | 1 комплект |
- Ціна: 2 250 ₴








