
Кутошліфувальна машина Procraft PW1200E 125 мм
- В наявності
- Код: PW1200E
1 470 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Напруга
220 В
Частота струму
50 Гц
Потужність
860 Вт
Число оборотів холостого ходу
0-11000 об/хв
Вага
2,6 кг
Плавний пуск
Немає
Різьба шпинделя
М14
Регулювання оборотів
Є
Діаметр диска
125 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Procraft |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інструкція з експлуатації | Є |
| Вага | 2,6 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Захисний кожух | Є |
| Ключ для зміни оснащення | Є |
| Кнопка | з запобіжником |
| Потужність | 860 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Плавний пуск | Немає |
| Регулювання оборотів | Є |
| Різьба шпинделя | М14 |
| Частота тока | 50 Гц |
| Число оборотів холостого ходу | 0-11000 об/хв |
| Щітки | 1 - комплект. |
- Ціна: 1 470 ₴











