
Підшипник 6008-2RS (40*68*15) KG
- Готово до відправки
200 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник шариковый, радиальный, однорядный, метрический, закрытый
6008 2RS, 6008LLU Производитель KG
Розмір : 40*68*15
Аналоги: 180108, 6008 2RSH SKF, 6008-C-2HRS FAG, 6008-2RSR ZVL, 6008 2RS INA, 6008 2RS, 6008 EE SNR, 6008 LLB/5K NTN, 6008 2RS FLT, 6008 VV NSK, 6008 DDU PPL, 6008 DDU NSK
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
- Ціна: 200 ₴


