
Підшипник 6000-ZZ (10*26*8) NTN
- Готово до відправки
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий, захисні металеві шайби,
6000 ZZ,
Размер: 10*26*8
Виробник NTN
Аналоги: 80100, 6000 ZZ NIS, 6000 ZZ NACHI, 6000 2Z ACR, 6000 ZZ ZKL, 6000 ZZ EZO, 6000-C-2Z FAG, 6000-2ZR ZVL, 6000 ZZ SKF, 6000 ZZ XLZ, 6000 ZZ NSK, 6000 ZZ KINEX, 6000 ZZ SNR, 6000 ZZ NEUTRAL, 6000 ZZ FLT, 6000 ZZ WHX, 6000 ZZ PPL
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
В нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має у своєму розпорядженні значний досвід роботи.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 мм |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Зовнішній діаметр | 26 мм |
| Сепаратор | Да |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Тип сепаратора | Штампований |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 145 ₴


