
Підшипник 6205-2RS (25*52*15) CT
- Готово до відправки
125 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6205 RS. Виробник CT.
Розмір: 25*52*15
Аналоги: 180205 ГОСТ, 6205 2RSH SKF, 6205-C-2HRS FAG, IMT 640.42.270, 6205 EE SNR, 6205 LLB/5K NTN, 6205 DDU NSK-PPL, Case-IH 295109R91, Claas 0002358700, Claas 235870.0, Fortschritt 9902890441, Fortschritt 9902890458, Fortschritt 9902890506, John Deere JD 30198, John Deere JD 7144, Massey Ferguson 339581X1, Massey Ferguson V610062055, New Holland 210042, New Holland 28996520, New Holland 34439, New Holland 443898, New Holland 80034439, New Holland 80210042, New Holland 80210075, New Holland 80322330, New Holland 80322608, New Holland 80443898, New Holland 84057966, New Holland 84188095
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6205 |
| Виробник | Schaeffler FAG |
| Країна виробник | Німеччина |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Основні атрибути | |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 125 ₴


