
Подшипник 6206-2RS (30*62*16) KOYO
- Готово до відправки
370 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6206 RS, виробник KOYO.
Розмір : 30*62*16
Аналоги: 180206, 6206 2RSH SKF, 6206-C-2HRS FAG, 6206-2RSR ZVL, 6206 2RS INA, 6206 2RS, 6206 EE SNR, 6206 LLB/5K NTN, 6206 DDU NSK-PPL, 6206 2RS ZKL, 6206 2RS FLT
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koyo |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Кросс-номери | KOYO 6206RS |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 16 мм |
| Матеріал вироби | Сталь |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
- Ціна: 370 ₴


