
Підшипник 6204-2RS (20*47*14) KOYO
- Готово до відправки
235 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6204 RS. Виробник KOYO
Розмір: 20*47*14
6204 RS. Виробник KOYO
Розмір: 20*47*14
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Koyo |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Висота | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
- Ціна: 235 ₴


