
Підшипник KR19C-2RS (8*19*11/32)
- Готово до відправки
780 ₴
Опорний ролик TIMKEN KR19C.2RS
Розмір : 8*19*11/32
(Опорний ролик роликовий радіальний однорядний)
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Голчаста |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 8 мм |
| Висота | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Клас точності | 5 |
- Ціна: 780 ₴



