
Підшипник 31307 (35*80*22,75) TIMKEN
- Готово до відправки
980 ₴
Подшипник роликовий однорядний конічний. Виробник TIMKEN.
Розмір : 35*80*22,75
Аналоги: 27307, 30307D PFI, 31307 ZKL, 31307 FŁT, 31307 SKF, 31307F FERSA, 31307 A ZVL, 31307-A FAG, 31307 V SNR, 30307D NTN, 27307 SPZ, 31307 A FŁT-PBF, 4T-30307D NTN
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Timken |
| Країна виробник | США |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Роликовий |
| Форма тіла кочення | Конус |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Висота | 22.75 мм |
| Зовнішній діаметр | 80 мм |
- Ціна: 980 ₴


