
Підшипник 6205-ZZ (25*52*15) FBJ
- Готово до відправки
250 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6205 2Z, 6205ZZ
Розмір 25*52*15
Производитель FBJ
Аналоги:80205, 6205-C-2Z FAG, 6205-2ZR ZVL, 6205 ZZ FŁT, 6205 ZZ NSK, 6205 ZZ NEUTRAL, 6205 ZZ SKF, 6205 2Z SKF, 6205 ZZ SNR, 6205 ZZ PPL, 6205 ZZ XLZ, 6205 ZZE NACHI, 6205 ZZ NKE
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обпрацює та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Висота | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
- Ціна: 250 ₴


