
Подшипник 6002-ZZ (15*32*9) FBJ
- Готово до відправки
102 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий
6002 ZZ Виробник FBJ.
Розмір: 15*32*9
Аналоги: 80102, 6002 ZZ NIS, 6002 ZZ NACHI, 6002 2Z ACR, 6002 ZZ ZKL, 6002 ZZ EZO, 6002-C-2Z FAG, 6002-2ZR ZVL, 6002 ZZ SKF, 6002 ZZ XLZ, 6002 ZZ NSK, 6002 ZZ KINEX, 6002 ZZ SNR, 6002 ZZ NEUTRAL, 6002 ZZ FLT, 6002 ZZ WHX, 6002 ZZ PPL
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з брендами, як-от Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Великий асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
У нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками, тому ви можете розраховувати на на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має чималий досвід роботи.
Ми маємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому разі досить залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить і зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Висота | 9 мм |
| Зовнішній діаметр | 32 мм |
- Ціна: 102 ₴


