
Підшипник 607-2RS (7*19*6) FBJ
- Готово до відправки
80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
+380 (96) 864-19-68
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Подшипник шариковый, радиальный, однорядный, метрический, закрытый
607 RS, Производитель FBJ
Размер: 7*19*6
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FBJ |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 7 мм |
| Висота | 6 мм |
| Зовнішній діаметр | 19 мм |
- Ціна: 80 ₴


