
Підшипник 6001-ZZ (12*28*8) NTN
- Готово до відправки
175 ₴
Підшипник кульковий, радіальний, однорядний, метричний, закритий, захисні металеві шайби,
Розмір : 12*28*8
6001 ZZ, Виробник NTN Аналоги: 80101, 6001 ZZ NIS, 6001 ZZ NACHI, 6001 2Z ACR, 6001 ZZ ZKL, 6001 ZZ EZO, 6001-C-2Z FAG, 6001-2ZR ZVL, 6001 ZZ SKF, 6001 ZZ XLZ, 6001 ZZ NSK, 6001 ZZ KINEX, 6001 ZZ SNR, 6001 ZZ NEUTRAL, 6001 ZZ FLT, 6001 ZZ WHX, 6001 ZZ PPL
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
В нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має у своєму розпорядженні значний досвід роботи.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Матеріал виробу | Сталь |
| Тип підшипника кочення | Кульковий |
| Форма тіла кочення | Кулька |
| Кількість рядів тіл кочення | 1 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Висота | 8 мм |
| Зовнішній діаметр | 28 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал сепаратора | Вуглецева сталь |
| Сепаратор | Так |
| Тип сепаратора | Штампований |
- Ціна: 175 ₴


