
Ущільнювальне кільце 12*4 (O-RING) Gufero
- Готово до відправки
4 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Ключові особливості наших товарів
01
Відомі бренди
Ми працюємо з такими брендами як Optibelt, Contitech, Endura, Tehno-belt, Basis, Kinex, IBB і багатьма іншими відомими виробниками.
02
Значний асортимент
Понад 4000 найменувань продукції: від бюджетних товарів до продукції передових брендів.
03
Можливість придбання продукції на замовлення
В нашому інтернет-магазині ви можете замовити товари, які складно придбати на ринку.
04
Оновлення каталогу товарів
Ми уважно стежимо за світовими новинками тому ви можете розраховувати на найактуальніші пропозиції.
Чому нам можна довіряти
Наша компанія має у своєму розпорядженні значний досвід роботи.
Ми володіємо та дорожимо репутацією відповідального постачальника.
Переваги нашої компанії
Бажаєте придбати наші товари? У такому випадку достатньо залишити заявку. Наш менеджер оперативно її обробить та зв'яжеться з вами для уточнення деталей.
Як ми працюємо?

Оформлення заявки на сайті або за телефоном

Консультація менеджера та узгодження всіх нюансів

Оплата зручним способом

Доставка обраним способом
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Gufero |
| Країна виробник | Чехія |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Максимальна робоча температура | 120 град. |
| Матеріал кільця | Бутадієн-нітрильний каучук |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Товщина кільця | 4 мм |
- Ціна: 4 ₴


